Follow Us:

Biz Kimiz ?

FİKİRLERİNİZİ HAYATA GEÇİREN TEKNOLOJİ

Opensoft Bil. Hiz. San. ve Tic. A.Ş. olarak güvenilir ve kaliteli hizmet sunma ilkemiz doğrultusunda her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Pamukkale Üniversitesi Teknokent’te yer alan ofisimizde hafta içi 09.00/19.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Opensoft Bil. Hiz. San. ve Tic. A.Ş. olarak arkamıza aldığımız TIM – TEB GİRİŞİM EVİ desteği ile bizde adımızı büyük yazılım firmaları arasına yazdırmayı başardık.

Neden Opensoft ?

  • Opensoft yazılım ekibi olarak işletmenizin sorunlarını sizinle birlikte tespit ediyoruz.
  • Tespit ettiğimiz sorunlarınızı çözerek işletmenizi yukarıya taşıyacak fikirler sunuyoruz.
  • Uygulama Geliştirme ekibinde yer alan arkadaşlarımız ile projelerin fikir aşamasından tamamlanana kadar proje sürecinizi uçtan uca yönetiyoruz.

Yani size yalnızca yazılım hizmeti vermiyoruz proje analizi, Proje Yönetimi ve Yazılım Geliştirme, Danışmanlık, Altyapı ve İşletim (sunucu), Entegrasyon 7/24 e-posta, telefon ve yerinde destek hizmetleri sunmaktayız.

Çalışma İlkelerimiz

  • Dürüst Ve Güvenilir Hizmet

Yürüttüğümüz projelerdeki en temel ilkelerimizden birisi müşterilerimize karşı her zaman dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktır. Opensoft Bil. Hiz. San. ve Tic. A.Ş. olarak başarının temel anahtarlarından birinin karşılıklı güven olduğunun farkındayız ve bu yüzden çalışmalarımızı bu ilke üzerinden yürütmekteyiz.

  • Yaratıcılık

Opensoft Bil. Hiz. San. ve Tic. A.Ş. olarak yalnızca sorunlarınızı çözmek için uğraşmıyoruz karşınıza çıkan sorunları mümkün olan en yaratıcı ve verimle şekilde çözmeye uğraşıyoruz. Bu sayede  Opensoft Bil. Hiz. San. ve Tic. A.Ş. ve siz değerli müşterimize farkınızı ve kalitenizi ortaya çıkartma fırsatı sunuyoruz.

  • Verimlilik

Opensoft Bil. Hiz. San. ve Tic. A.Ş. işletmenizin ihtiyaçlarını veya çözmek istediğiniz sorunları maksimum verimlilik ile çözmeniz için sizlere danışmanlık, proje yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu en iyi siz bilebilirsiniz, sizlerle yapılan ortak çalışmalar sonucunda verimliliğinizi arttırarak yaptığınız işten yüksek kar elde etmenize yardımcı olmaktayız.

  • Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti firmamızın temel taşlarından biridir. Bizim için müşterinin memnun olmadığı iş henüz sonlanmamış demektir. Sizler yalnızca müşterimiz değil aynı zamanda çözüm ortaklarımız olduğunuz için sizlerin memnuniyeti her zaman en önde gelmektedir.